Ana Sayfa / Yurtdışı haberler / Kırmızı ödülleri sahiplerini buldu

Kırmızı ödülleri sahiplerini buldu

“Basın reklamlarında yaratıcılık” ilkesiyle yola çıkan Kırmızı Ödülleri’nde yer alan toplam 34 kategorinin 24’ünde ödül dağıtılırken, 10 kategoride ödül verilmedi.

Medya reklamlarında yaratıcılığı teşvik etmek, reklamverenlerin, reklam ajanslarının ve reklam sektörü çalışanlarının başarılarını belgeleyip ödüllendirmek emeliyle tertip eden Kırmızı Ödülleri’ne bu sene 97 ajanstan 907 başvuru yapıldı. Toplam 24 ödülün sahibini bulduğu gecede, tüm kategorilerin birincilik ödülü “Kıpkırmızı”, kategori birincilik ödülü Kırmızı, Hürriyet Özel Ödülü, Kırmızı Kalem Eğitimleri Ödülü ve Genç Kırmızı Ödülleri dağıtıldı.

Bölgesel Reklam Kampanyası, İnsan Kaynakları ve Eğitim Reklamı, Bilgi Teknolojisi, İletişim Ürünü, Dayanıklı Tüketim Ürünü Reklamı, Turizm & Seyahat Reklamı, Diğer Otomotiv Yan Sanayi, Yan Yayın Kullanımı, Gündem Bağlantılı Reklam, Jüri Özel Ödülü, Gıda Reklamı kategorilerinde ise ödül verilmedi.

Kubilay QB Tunçer’in performansıyla renk kattığı Kırmızı Ödül Töreni’ne basın, reklam, medya ve iş dünyasından bilinen isimler katıldı. Ödül verenler arasında; Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök, Hürriyet Gazetesi Reklam Grup Başkanı Ayşe Sözeri Cemal, Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmet Berkan, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Referans Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can Sağlık, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya, Vatan Gazetesi Köşe Yazarı Okay Gönensin, Vakit Gazetesi Reklam Grup Başkanı Hakan Dikmen, Reklamcılar Derneği Başkanı Yiğit Şardan, Reklamcılar Derneği As Başkanı Aytül Özkan, Reklamcılar Derneği ve Vakfı Genel Müdürü Ayşegül Molu, Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, Rafineri yaratıcı Yönetmeni Ayşe Bali, Starcom MediaVest Group CEO’su Muharrem Ayın, Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü yer aldı.

Kırmızı Ödül Töreni, ödüllerin verilmesinin hemen peşinden DJ Ümit Türker ve Ocak ayında çıkardığı Astronot albümü ile şarkıcılığa adım atan, radyo-televizyon programcısı ve Radikal gazetesi köşe yazarı Ayça Şen ve ekibinin performansı ile devam etti.

Bir önceki yazımız olan Yılmaz Kurt son yolculuğuna uğurlandı başlıklı makalemizde haber, haberler ve kürt hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Trump’tan olay atama! Bakın bir takım başdanışmanı yaptı

ABD’nin seçilmiş başkanı Donald Trump, güveyi Jared Kushner’i başdanışmanlarından biri olarak atadı. liseli porno film …

.